Administrasjon

Rektor
Kjersti Versto Roheim

rektor@sagavoll.no
Inspektør
Martha Bjelland Bø

inspektor@sagavoll.no
Kjøkken / Internatleder
Sollaug Klevstad

internatleder@sagavoll.no
Økonomi og Nettverksansvarlig
Per Eivind Vestgarden

okonomi@sagavoll.no
Skolesekretær
Janne M. Severinsen

post@sagavoll.no

Lærere

Lærer Friluftsliv Villmark
Anders Kristian Rønning

villmark@sagavoll.no
Lærer DIY
Hanne-Lene Halsen

hanne.lene@sagavoll.no
Lærer KRIK Multisport
Lars Helge Overvoll

krik@sagavoll.no
Lærer KRIK Volleyball og Flyt
Ragnvald Børve Ask

ragnvald@sagavoll.no
Lærer Musikk
Janne M. Severinsen

musikk@sagavoll.no
Lærer Global Cuba
Veslemøy Tørre Særsland

veslemoy@sagavoll.no
Lærer FIX Friluftsliv Extreme
Jens-Christian Austjore-Hosum

jens.christian@sagavoll.no
Lærer
Tom Arne Møllerbråten

tom.arne@sagavoll.no
Lærer Safari
Karen Josefine Ask

karen@sagavoll.no
Lærer Dans Styrke Livsstil
Ida Ytreland

dans@sagavoll.no

Kjøkken/renhold/vaktmester

Kjøkken/renhold/
vaktmester

Kokk
Heidi Øygarden

kjokken@sagavoll.no
Vaktmester
Anders Pedersen

anders.pedersen@sagavoll.no
Kokk
Catrine Gjønnes

kjokken@sagavoll.no
Kjøkkenassistent
Elisabeth Innleggen

kjokken@sagavoll.no
Kjøkkenassistent
Eunice Wireko Amponsah

kjokken@sagavoll.no
Assistent
Johnny Hellekås

kjokken@sagavoll.no